ÖVRIGT / Diverse / Radio 9952121
*
nr 995 2121
Radio
modell äldre, 1950-tal
Kondition: ingen funktionsgaranti
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 20:29:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/11 18:32:41
1
200 kr
16/11 18:53:38
2
150 kr
16/11 18:53:38
1
200 kr (Budbetjänt)
16/11 18:53:57
2
250 kr
16/11 19:48:10
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: radio
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:53
-
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:48
-
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:19
-
5276 Bricka
Jugend, Koppar, 47x60 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31
-
5285 Fat
cloisonnéarbete. Diameter: 31 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:18
-
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31
*
Radio
Kondition: ingen funktionsgaranti
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2121
Radio
modell äldre, 1950-tal
Kondition: ingen funktionsgaranti
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/11 18:32:41 | 1 | 200 kr |
16/11 18:53:38 | 2 | 150 kr |
16/11 18:53:38 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
16/11 18:53:57 | 2 | 250 kr |
16/11 19:48:10 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: radio
-
5309 Askfat
på ställning, 1950-tal. Höjd: 80 cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:53 -
5071 Bordskanon
mässing, gravyr. Längd: 38cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:48 -
5070 Brandspruta
Längd: 81cm
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:19
-
5276 Bricka
Jugend, Koppar, 47x60 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31 -
5285 Fat
cloisonnéarbete. Diameter: 31 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 19:18 -
5052 Fat
mässing. Längd: 57cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
17 juni kl 18:31